שיכון ותיקים ורמת אפעל בולטות בנתוני ההשתתפות שפרסמה ועדת הבחירות המרכזית לרמת גן. בשיכון ותיקים נרשמו 4,031 מצביעים מתוך 5,090 בעלי זכות בחירה, ושיעור ההצבעה שדווח היה 79.2% בשעה 22:50. ברמת אפעל דווח על 78.7% בשעה 22:37, עם 2,750 מצביעים מתוך 3,494 בעלי זכות.
בעדכון העירוני לרמת גן דווח על 71.2% הצבעה: 106,478 מצביעים מתוך 149,635 בעלי זכות בחירה, נכון ל-27.10.2026 בשעה 23:00. הפירוט האזורי מאפשר לראות את היקף ההשתתפות בחלקים השונים של העיר. אלה שמות האזורים כפי שהם מופיעים במפת הוועדה, והם אינם בהכרח חופפים לכל חלוקה עירונית אחרת לשכונות.
מה מופיע בנתוני האזורים
גם במרום נווה, קריית קריניצי ורמת חן דווחו שיעורי השתתפות שמעל 76%: 76.1%, 76.8% ו-76.2%, בהתאמה. בכפר אז"ר דווח על 80.4%, אך מדובר בבסיס קטן יחסית: 362 מצביעים מתוך 450 בעלי זכות. במרכז העיר דווח על 60.3% בשעה 22:44, ובהלל על 62.7% בשעה 22:35.
הפירוט המלא: 26 שכונות ואזורים
נתוני ההשתתפות הם מיום הבחירות, 27.10.2026, בשעות שונות בין האזורים.
| שכונה או אזור | שיעור הצבעה מדווח | מצביעים | בעלי זכות בחירה | שעת נתון |
|---|---|---|---|---|
| בן גוריון | 67.1% | 2,042 | 3,042 | 22:19 |
| גפן | 70.3% | 6,300 | 8,967 | 22:47 |
| הבילויים | 74.0% | 4,768 | 6,439 | 22:47 |
| הלל | 62.7% | 3,306 | 5,273 | 22:35 |
| הראשונים | 72.0% | 2,859 | 3,968 | 22:51 |
| חרוזים | 74.9% | 3,896 | 5,203 | 22:51 |
| חשמונאים | 69.8% | 4,878 | 6,994 | 22:50 |
| יד לבנים | 65.9% | 3,060 | 4,644 | 22:54 |
| יהלום | 65.5% | 5,142 | 7,846 | 22:59 |
| כפר אז"ר | 80.4% | 362 | 450 | 22:48 |
| מרום נווה | 76.1% | 7,646 | 10,046 | 22:53 |
| מרכז העיר | 60.3% | 6,037 | 10,016 | 22:44 |
| מתחם נגבה | 73.5% | 8,658 | 11,773 | 22:43 |
| נווה יהושע | 73.5% | 7,375 | 10,033 | 22:43 |
| נחלת גנים | 68.7% | 3,538 | 5,147 | 23:02 |
| עליות | 70.5% | 2,813 | 3,993 | 22:52 |
| קריית בורוכוב | 73.1% | 3,061 | 4,185 | 22:50 |
| קריית קריניצי | 76.8% | 3,928 | 5,116 | 22:50 |
| רמת אפעל | 78.7% | 2,750 | 3,494 | 22:37 |
| רמת חן | 76.2% | 3,917 | 5,142 | 22:54 |
| רמת עמידר | 73.9% | 5,560 | 7,520 | 22:57 |
| רמת שקמה | 72.8% | 4,284 | 5,886 | 22:51 |
| שיכון ותיקים | 79.2% | 4,031 | 5,090 | 22:50 |
| שיכון מזרחי | 69.2% | 1,918 | 2,772 | 22:21 |
| תל בנימין | 63.4% | 3,318 | 5,236 | 22:47 |
| תל גנים | 75.8% | 1,031 | 1,360 | 22:25 |

תגובות